CISCO / سیسکو

آیا قدرتمندترین برند تجهیزات شبکه در تمام دنیا را می شناسید؟

شرکت سیسکو سیستمز ، شرکت آمریکایی تولیدکننده ی تجهیزات مخابراتی است که مرکز آن در شهر سن خوزه در ناحیه معروف به سیلیکان ولی در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت محصولات مربوط به شبکه و ارتباطات را طراحی می کند و با سه نام تجاری مختلف سیسکو ، لینکسیس و ساینتیفیک آتلانتا به فروش می رساند. 
در ابتدا، سیسکو فقط روترهای چند پروتکل تولید می کرد ولی امروز محصولات سیسکو را در همه جا از اتاق نشیمن گرفته تا شرکت های ارائه دهنده خدمات شبکه می توان پیدا کرد.

در حال حاضر سیسکو یکی از بزرگترین شرکتهای تولید کننده سوئیچ ، روتر ، فایروال در دنیا می باشد و به تازگی این شرکت اقدام به تولید سرور نیز نموده است . 

Cisco Switch

سوئیچ های تولید شده در شرکت سیسکو بستری امن و سریع را برای انتقال داده ها فراهم می کنند....

Cisco Router

بوسیله روتر های امن شرکت سیسکو می توان شبکه های مختلف را به یکدیگر متصل و داده ها را در بستری امن منتقل کرد...

Cisco Firewall

دیواره های آتش شرکت سیسکو، اطمینان خاطر را برای شما در مقابل حملات شبکه فراهم می کنند.

Cisco Module

ماژول های سیسکوا برای انتقال داده ها، ترافیک صوتی و تصویری در شبکه های داخلی، فرعی و اینترنت مناسب می باشند.

شعار CISCO

دید سیسکو همواره “تغییر روش زندگی، کار، بازی و آموزش” بوده است و همواره با شعار “پلی به سوی امکان پذیری” فعالیت کرده است و به نظر می رسد در تحقق آن نیز موفق بوده اند.

گشتی در دنیای CISCO

به عنوان یک متخصص شبکه، آشنایی با سخت افزارها و نرم افزارهای سیسکو بسیار اهمیت دارید. ما نیز در تلاش هستیم تا موضوعات مربوط به سیسکو را برای شما پوشش دهیم.

نیاز به مشاوره دارید؟ جای نگرانی نیست، تیم مهندسی فروش آداک فن آوری مانیا در تمام مراحل بررسی، انتخاب و خرید در کنار شماست. بدون هیچ نگرانی با ما تماس بگیرید...

" مدیر مهندسی فروش "

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟