HPE / اچ پی ای

با بهترین برند تجهیزات Enterprise در سراسر جهان آشنا شوید...

Server

سرورهای اچ پی ای سری پرولیانت (PROLIANT) در سه رده : ایستاده (TOWER) ، رک مونت (RACKMOUNT) و مدل های تیغه ای شامل Blade و Synergy تولید می گردند .

Storage

شرکت HPE تولید کننده محصولات ذخیره سازی مختلفی از جمله Storage ها است.که شاید بتوان گفت Storage های تولید شده توسط شرکت اچ پی سریعترین و قابل اعتماد ترین دستگاه ذخیره سازی در نوع خود است

WorkStation

ورک استیشن ها در واقع محصولاتی شبیه به سرور می باشند و جزئی از خانواده کمپانی HP می باشند که برای فعالیت های گرافیکی بازدهی بالایی دارند.

HPE Switches

Switch های تولید شده در شرکت HPE امکان تبادل مستمر و امن داده ها را بین دستگاه های موجود در شبکه فراهم میسازد....

Racks

Rack های تولید شده شرکت HPE کارایی و سلامت سرور را در برابر صدمات خارجی تضمین میکند.کلیه رک های در خور توجه HPE را می توانید در این دسته بندی از شرکت آداک فن آوری مانیا مشاهده کنید.

Desktops

این رده بندی نیز مربوط به کمپانی HP می باشد و شامل محصولاتی مانند کامپیوترهای pavilion برای مصارف خانگی می باشد.

Server Accesories

از جمله این محصولات تولیدی HPE میتوان سی پی یو (CPU) ,مموری (MEMORY), هارد دیسک (HARD DISK ) , کارت رید (RAID CONTROLER) و کارت شبکه(NETWORK CARD) را نام برد.

شعار HPE

هدف ما تبدیل ایده های شما به ارزش است و به صنعت، کسب و کارها، بازارها و زندگی قدرت تحول می دهیم. ما فناوری اطلاعات ترکیبی را ساده می‌کنیم، به لبه تکنولوژی نیرو می‌دهیم و تخصص لازم را برای تحقق همه چیز فراهم می‌کنیم.

گشتی در دنیای HPE

برند HPE به تنهایی یک تخصص است، تخصصی که شما به عنوان مدیر فناوری اطلاعات، مدیر دیتاسنتر، مسئول شبکه و یا حتی مدیر خرید باید با آن آشنایی لازم را داشته باشید.

ما در وبلاگ آداک فن آوری مانیا سعی می کنیم هر آنچه شما برای دانستن از این برند نیاز دارید را فراهم کنیم.

پس با ما در دنیای هوشمند HPE همراه باشید…

نیاز به مشاوره دارید؟ جای نگرانی نیست، تیم مهندسی فروش آداک فن آوری مانیا در تمام مراحل بررسی، انتخاب و خرید در کنار شماست.
بدون هیچ نگرانی با ما تماس بگیرید...

" مدیر مهندسی فروش "

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟