تعمیرات حرفه ای تجهیزات

شرکت آداک فن آوری مانیا دارنده مجوز رسمی تعمیرات در گروه سرورها و تجهیزات شبکه با در اختیار داشتن پرسنل مجرب و متخصص، بهره مندی از تجهیزات پیشرفته و دسترسی به قطعات تخصصی، خدمات تعمیرات تجهیزات را تا بالاترین سطوح به مشتریان و همکاران ارائه می نماید.

با افزایش قیمت محصولات، کالاهای معیوبی که به کنار گذاشته شده اند و یا به علت عدم وجود مرکز تخصصی و قابل اطمینان، امیدی به تعمیر آنها نبوده است، اکنون می توانند دوباره احیا شده و مجددا به کار گرفته و یا به فروش رسانده شوند.

 

مدیران و مهندسین بخش تعمیرات کلیه فعالیت های خود را بر چهار اصل، بالاترین کیفیت، سریعترین زمان پاسخگویی، مناسبترین هزینه و صداقت کامل با مشتریان بنا نهاده اند.

 

 

مادربردهای به کار رفته در سرورها و سایر بردهای الکترونیکی موجود در تجهیزات شبکه از قبیل switch، router ، NAS و سایر ادوات ذخیره سازی اطلاعات، از آخرین تکنولوژی روز بهره برده اند. این قطعات نه تنها مجهز به بروزترین قطعات الکترونیک می باشند، بلکه همراه با نرم افزارهای خاص خود (firmware) عرضه شده و کارا می باشند. قیمت این قطعات عموما بسیار زیاد بوده و در اثر کوچکترین سهل انگاری در روند تعمیرات و یا عدم دانش و تجربه فنی، دچار آسیب جبران ناپذیر می شوند. به علاوه firmware های این دستگاه ها بسیار حساس بوده و چنانچه در مراحل تعمیر و یا update  دچار صدمه شوند، عملا قطعه را از رده خارج می نمایند. در دنیای IT تجهیزات enterprise  مانند اتومبیل لامبورگینی هستند. همانطور که مالک یک اتومبیل لامبورگینی، سرویس و یا تعمیرات خودروی خود را فقط به تعمیرگاه مجهز دارای مجوز رسمی می سپارد و آن را به هر تعمیرگاهی نمی برد، تجهیزات  enterprise نیز توسط مالکین هوشمند خود فقط به مراکز خدماتی مجهز و مجاز ارسال می شوند. مهندسین این مراکز دوره های آموزشی تخصصی را گذرانده و مدرک معتبر دریافت نموده اند. همچنین آنها به قطعات یدکی اصلی و نرم افزارهای ارائه شده شرکت های سازنده دسترسی دارند که موجب می شود، نه تنها تعمیرات در حد استاندارد کارخانه و کمترین زمان ممکن انجام شود بلکه از بروز آسیب های جبران ناپذیر به دستگاه ها جلوگیری شود.

متاسفانه بعضی از مراکز تعمیر با انواع و اقسام روش ها در تعمیرات از قطعات refurbish و یا  copy  استفاده می کنند که شاید در ابتدای امر، دستگاه تعمیر شده به نظر بیاید ولی به مرور زمان نه تنها کارایی خود را از دست خواهد داد، بلکه موجب آسیب جدی به سخت افزار، firmware  و از همه مهمتر اطلاعات باارزش کاربر می گردد.

لذا کارخانه های سازنده اکیدا توصیه می نمایند، اینگونه کالاها به هیچ عنوان به مراکز بدون مجوز ارائه نشود و در صورت مشاهده این امر، از ارائه هرگونه خدمات خودداری می ورزند.

 

شرکت آداک فن آوری مانیا با برند خدمات “مانیا سرویس” با بهره گیری از مهندسین آموزش دیده، دسترسی به قطعات یدکی اصلی و برخورداری از حمایت کارخانه های سازنده، این اطمینان را برای مشتریان خود فراهم می نماید تا با خیال آسوده، تجهیزات ذیقیمت شما را با بالاترین درجه استاندارد، کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه مناسب تعمیر و احیا نماید.

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟