لیبل های جدید محصولات اچ پی

لیبل های جدید محصولات اچ پی

کمپانی اچ پی محصولات خود را در نهایت کیفیت و کارایی و با استانداردهای بالا عرضه می کند، از این رو کلاهبرداران و سودجویان سعی می کنند با کپی برداری از محصولات اصلی و با توجه به اینکه برخی از قسمت های محصول مانند بسته بندی، جعبه مقوایی و یا برخی از قسمت های پلاستیکی به راحتی قابل جعل می باشند، راه خود را به بازار باز کنند.

شرکت اچ پی مدت هاست برای مقابله با محصولاتی که بصورت تقلبی عرضه می شوند و از برند این شرکت استفاده می کنند، در محصولات خود از نشانه های خاص استفاده می کند.

آداک فن آوری مانیا همیشه آخرین نسخه از روش های تشخیص محصولات hp را در اختیار کاربران سایت خود قرار داده است و شما می توانید نسخه های پیشین را در زیر مشاهده کنید:

– روش شناسایی محصولات اصلی اچ پی (متن فارسی)

– روش شناسایی محصولات اصلی اچ پی (متن انگلیسی)

اما اچ پی به تازگی روش شناسایی محصولات اورجینال خود را تغییر داده است. در این روش همانطور که در تصویر زیر مقایسه می کنید، آرم اچ پی بر روی لیبلی قرار گرفته است که در زمینه دارای تعداد زیادی کلمه «OK» به همراه علامت چک «» می باشد.

اچ پی در اینجا کار را برای مشتریان خود کاملاً ساده کرده است، بر اساس دستورالعمل اچ پی، در صورتی که لیبل مذکور 2 شرط زیر را دارا باشد، محصول اورجینال می باشد.

 – زمانی که لیبل را جلو و عقب می کنید، علامت های OK و چک در مخالف جهت همدیگر حرکت کنند.

 – زمانی که لیبل را چپ و راست می کنید، علامت های OK و چک در جهت موافق همدیگر حرکت کنند.

 اچ پی هنوز مستندات بیشتری از این شیوه جدید و احتمالاً وجود جزییات بیشتر در لیبل منتشر نکرده است و آداک فن آوری مانیا به محض انتشار چنین مستنداتی، شما را در جریان اطلاعات جدید، قرار خواهد داد.

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟