فناوری های امنیتی شرکت HPE جهت شناسایی قطعات

فناوری های امنیتی شرکت HPE جهت شناسایی قطعات

ماینا

فناوری های امنیتی شرکت HPE جهت شناسایی قطعات

راه تشخیص قطعات اصلی از غیر اصلی:
در مطالب سایت شرکت آداک فناوری مانیا در مورد راه تشخیص قطعات اصل از تقلبی به تفسیر صحبت گردیده و در مورد هولوگرام های قدیمی تر تا سال 2013 مقاله تشخیص برروی سایت موجود می باشد.( مقاله تشخیص قطعات اورجینال)
امروز میخواهیم با توجه به تغییراتی که شرکت HPE در برچسب های امنیتی خود بوجود آورده بویژه در مورد دو هولوگرام که از 2015 تا سپتامبر 2016 و از سپتامبر 2016 تا کنون تولید گردیده است توضیحاتی را ارائه نماییم.

Clamshells:
برای امنیت بهتر محصولات ، شرکت HP محصولات رم خود را در بسته بندی به نام Clamshells که از مواد آنتی استاتیک ساخته شده است بسته بندی کرده و روانه بازارها می کند. این بسته بندی بشکل جعبه های پلاستیکی با جنس پلاستیک سخت می باشد که از اطراف پرس شده است و بر روی آن مشخصات قطعه و برچسب های امنیتی قرار داده شده است. در صورتیکه قطعه ای با بسته بندی متفاوت خرید کرده اید، قطعه در اختیار شما ممکن است از تولیدات قدیمی بوده و یا غیر اصلی باشد.
شکل بسته بندی RAM به شکل زیر می باشد.

mania

برچسب حرارتی:
شرکت HP برچسب های متفاوتی را برای تایید و احراز هویت ارائه می دهد. این برچسب های چند لایه، نشانه آشکار و پنهانی را جهت در امان ماندن از کالاهای تقلبی ارائه میدهد. زمانی که این شرکت بر اساس گزارش های دریافت شده خود گمان به امکان جعل برچسب های امنیتی ببرد، در زمان کوتاهی اقدام به تعویض این برچسب ها کرده و لایه های امنیتی آن را افزایش می دهد.

Features  اعتبار سنجی  برچسب سال  
نوار امنیتی فلورسنتی که در آرم HP حرکت میکند:
1. از سمت چپ به راست بچرخانید و مشاهده میکنید نوشته HPE به سمت مقابل حرکت می کند.
2. از سمت بالا به پایین بچرخانید مشاهده میکنید نوشته HPE به سمت مقابل حرکت میکند.از سپتامبر 2016 تا کنون
هلوگرام امنیتی برای احراز هویت را:
1. از بالا به پایین بچرخانید و مشاهده میکنید عبارت OK و چک مارک به سمت مقابل حرکت میکند و دور ارم HP می چرخد.
2. از چپ به راست بچرخانید عبارت OK و چک مارک ها به سمت موافق حرکت میکند و دور ارم اصلی میچرخند.از جولای 2015 تا سپتامبر 2016
نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟