نسل جدید کنترلر های HPE

نسل جدید کنترلر های HPE

کنترلر های جدید HPE که برای سرورهای نسل G10 طراحی شده اند

نسل جدید کنترلر های HPE :
کنترلر های جدید HPE که برای سرورهای نسل G10 طراحی شده اند بصورت چشمگیری در بالا بردن عملکرد، پایداری و ظرفیت ذخیره سازی دستگاه موثر می باشند. این کنترلرها با ارائه IOPS ی در حدود 1.6 میلیون، 65% کارایی بهتر بهمراه 45% مصرف انرژی کمتر به نسبت نسل های قبلی خود می توانند انتخاب بسیار هوشمندانه ای برای یک سرور باشند.
نسل جدید کنترلرها در سه سری که شامل سری S با پشتیبانی از RAid نرم افزاری و سری های P و E (کنترلرهای سخت افزاری) می باشند به بازار ارائه شده است.

کنترلر های کلاس S :

( HPE Smart Array Software RAID)
این نوع از کنترلرها در تمامی سرورهای نسل 10 (GEN10) شرکت HPE به صورت پیش فرض تعبیه شده است وتنها سیستم عامل ویندوز از این کنترلر پشتیبانی می کند.
کنترلر های کلاس S حداکثر از 14 هارد دیسک SATA باسرعت 6Gb/s و ریدهای 0/1/5/10 پشتیبانی می کند.

کنترلر های HP g10

کنترلر های کلاس E :
(HPE Smart Array E-Class Controllers)
این نوع از کنترلرها در تمامی سرورهای نسل 10 (GEN10) شرکت HPE به غیر از سرورهای Blade توسط تمامی سیستم عامل ها پشتیبانی می شود و به صورت جداگانه (Optional) قابل خریداری می باشد.
کنترلر های کلاس E با پشتیبانی از تکنولوژی امنیتی جدید شرکت HPE حداکثر از 240 هارد دیسک SAS باسرعت12Gb/s و ریدهای 0/1/5/10 را پشتیبانی می کند، همچنین می توان با استفاده از ابزار UEFI به راحتی تنظیمات مورد نظر را بر روی کنترلر اعمال کرد.

کنترلر های کلاس E -اچ پی -HP-controller g10-Gen10

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟