معرفی نرم افزار NetEdit

معرفی نرم افزار NetEdit

به عنوان یک برنامه مجازی (OVA)  برای مثال (ESXi Vmware) در یک سرور اجرا می شود . سوئیچ های ذیل با سیستم عامل Aos-Cx که پشتیبانی می شوند:

  • Aruba CX 6000 Switch Series
  • Aruba CX 8000 Switch Series

قابلیت های کلیدی :

NetEdit  اتوماسیون و تجزیه و تحلیل در سراسر چرخه عمر سوئیچ را فراهم میکند ،وظایف مدیریت معمولی را بسیار ساده کرده تجزیه را برای اپرا تورهای شبکه بلا می برد .

قابلیت های مستقر بدون خطا به شرح زیر می باشد :

Dynamic-Network Topology

زبانه شبکه رابط کاربری جامع از توپو لوژی یک شبکه را ارائه می دهد که شامل سوئیچ های سری CX و Aruba Access Point  و همچنین سوئیچ های متفرقه می شود . پنل سلامت دستگاههای Aruba  که همزمان یک عکس کامل از سلامت سوئیچ ها ی Aruba  تهیه می کند که شامل سازگاری دستگاهها و پیغام های خطا و امنیت مثل نقص Policy  می شود .یک دید تناسب از شبکه بر اساس انتخاب اپراتور بر روی لایه مذکور ،این لایه ها مشاهدات بیشتری از وضعیت و پیکربندی دستگاههای Aruba CX را ارائه می دهند.

از جمله آنچه در عملکرد یا سازگاری کمک می کند برای کارایی بهتر و حل مشکلاتی همچون برنامه ، خدمات مشتری ، مسیر یابی ،تقسیم بندی ، و بقیه موارد (که شامل همه عوامل NAE  که مختص به یک لایه نیستند) می باشد .برای ارائه سادگی بیشتر ، NetEdit  به طور خودکار شبکه های جدید را پیدا کرده و همچنین زیرساخت های شبکه که در آن دستگاهها از لایه Link  استفاده می کنند (LLDP) با استفاده از API های Reset  بر روی سوئیچ های CX  و SNMP برای دستگاههای بی سیم آروبا و همچنین دستگاههای متفرقه دیگر.سوئیچ های تازه متصل شده به طور خودکار در Tab شبکه ظاهر می شوند.

 

ادامه در مقاله بعدی …….

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟