تلاش شرکت HP برای افزایش امنیت کسب و کارهای تجاری

تلاش شرکت HP برای افزایش امنیت کسب و کارهای تجاری

شرکت HP تلاش می‏کند راهکارهای امنیتی خود برای کسب و کارهای تجاری را توسعه دهد.
به گزارش وب‏سایت theinquirer، شرکت HP قصد دارد با عرضه راهکارهای تحلیلی تحت اندروید و iOS امنیت کسب و کارهای تجاری را افزایش دهد. این شرکت راهکار تحلیلی HP Fortify خود را که در واقع یک پایگاه داده و پلت‏فرم ابری است برای سیستم‌‏های عامل اندروید و iOS عرضه کرده است تا از این طریق بتواند امنیت فرایندهای BYOD (استفاده از ابزارهای شخصی و همراه در محل کار) را افزایش دهد.
کاربران پلت‏فرم Fortify می‏‌توانند قبل از دانلود اپ‏‌های مختلف، آنها را از طریق این پلت‏فرم مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و با اطمینان خاطر نسبت به دانلود و نصب آنها اقدام کنند. این پلت‏فرم همچنین قابلیت تجزیه و تحلیل اپ‏‌های نصب‌‏شده بر روی ابزارهای همراه کارکنان را داراست.
این پلت‏فرم روش‏‌های ذخیره داده در اپلیکیشن‌‏ها، شیوه دسترسی به داده‏‌ها و آسیب‏‌پذیری‏های احتمالی آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‏‌دهد. شرکت HP همچنین صاحب راهکار دیگری به نام UBA (تحلیل رفتار کاربران) است که شرکت‏‌ها و کسب و کارها از طریق آن می‏‌توانند عادت‏‌ها و رفتار کاربران اپلیکیشن‏‌های خود را تجزیه و تحلیل کنند و کاربران بی‏‌مبالات خود را آسان‌تر شناسایی کنند و با حملات هکرها به حساب‏‌های کاربران خود نیز مقابله کنند. شرکت HP این محصول را به یکی از راهکارهای امنیتی خود به نام راهکار مدیریت رویدادها و اطلاعات امنیتی ArcSight خود افزوده است.
این شرکت راهکار دیگری را هم در این حوزه توسعه داده است که در واقع حاصل همکاری با شرکت Adallom است. این محصول که پلت‏فرم پشتیبانی امنیتی از دسترسی به پایگاه‏‌های ابری HP نام دارد در قالب خدمات امنیتی ویژه‌‏ای عرضه می‏‌شود که HP آن را با خرید شرکت ولتاز سکوریتی به دست آورده است.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟