نوشیدن قهوه با آخرین تکنولوژی روز

نوشیدن قهوه با آخرین تکنولوژی روز

 

انتظار برای سرد شدن چای یا قهوه کاری است که روزانه شاید چندین بار انجام دهیم.

Ember یک ماگ هوشمند است کار را برای شما راحت می‌کند. کافی است دمای دلخواه خود را برای نوشیدنی‌های داغ انتخاب کنید، سپس این لیوان نوشیدنی را به سرعت به آن دما می‌رساند.

با استفاده از اپلیکیشن این ماگ هوشمند می توانید در هر لحظه از قهوه خود با خبر باشید!

 به لطف تکنولوژی کنترل حرارت، این لیوان می‌تواند نوشیدنی شما را تمام روز در همان دمای دلخواهتان نگه دارد. اگر هم در حال حرکت باشید و دسترسی به برق امکان پذیر نباشد، این لیوان تا 2 ساعت این امر را برای شما ممکن می‌کند.

 Ember برای انواع نوشیدنی‌ها 350 میلی‌لیتر گنجایش دارد. در انتهای این لیوان یک پیچ کنترلی قرار دارد که با چرخاندن آن میتوانید دمای دلخواه خود را تنظیم کنید. این ماگ حتی می‌تواند نوشیدنی‌های خنک شما را نیز در همان دمای سرد نگه دارد.

 

Ember یک اپلیکیشن موبایل هم دارد. با استفاده از آن شما می‌توانید هر لحظه از قهوه خود باخبر باشید و یا دمای نوشیدنی را با موبایل تغییر دهید. این اپلیکیشن از طریق بلوتوث ارتباط موبایل و لیوان را برقرار می‌کند و به شما اجازه می‌دهد برای لیوان خود اسم انتخاب کنید. همچنین می‌تواند به موبایل شما پیغام بفرستد تا نوشیدنی خود را فراموش نکنید.

دو روز پس از رونمایی از این لیوان، Ember موفق شد 60 درصد از منابع مالی مورد نیاز خود را تامین کند. قیمت نهایی این لیوان 149 دلار تعیین شده است و از اپریل 2016 میلادی وارد بازار خواهد شد. 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟