هر آنچه که نیاز است در مورد آنتی ویروس رایگان کسپرسکی بدانید

هر آنچه که نیاز است در مورد آنتی ویروس رایگان کسپرسکی بدانید

اداک فن آوری مانیا

 راه‌اندازی نسخه رایگان آنتی ویروس کسپرسکی موجب هیجان زدگی کاربران درسراسر جهان شده است و از زمان عرضه این نسخه تاکنون کاربران بسیاری پرسش‌های متداولی را مطرح می‌کنند که پاسخ به تک‌تک آنها حقیقتا کاری زمان بر و غیر ممکن خواهد بود.

ما تصمیم گرفتیم پاسخ سوالات مشترک و البته کاربردی آنها را در قالب یک مقاله به صورت کاملا واضح شرح دهیم. با ما همراه باشید:

۱. در این زمان هیچ چیز به صورت رایگان وجود ندارد. چرا آنتی ویروس کسپرسکی رایگان عرضه شده است؟
کاملاحق با شما است اما باید بدانید که این نسخه کامل نیست و درهر قانونی استثناهایی نیز وجود دارد. نسخه رایگان کسپرسکی آنتی ویروسی است که یک راهکار امنیتی به شمار می‌آید اما هیچ یک از تبلیغات شخص ثالث را نشان نمی‌دهد. نسخه رایگان کسپرسکی همچنین داده‌های شخصی شما را ذخیره نخواهد کرد. اما هدف ما از ایجاد چنین نسخه‌ای برقراری امنیت میان کاربران بوده و بس!

اما علت ارائه نسخه رایگان کسپرسکی چه است؟ پاسخ این سوال کاملا ساده است. افراد بسیار زیادی هستند که از راهکارهای امنیتی ما استفاده می‌کنند، این بدان معنی است که کاربران بسیاری هستند که در امنیت کامل به سر میبرند، کامپیوترهای زیادی هستند که با سرویس‌های ابر و شبکه امنیتی کسپرسکی امن شده‌اند و ما هم به نوبه خود در تلاشیم تا بتوانید تهدیدات ناشناخته را شناسایی و آن ها را کشف کنیم.
برقراری امنیت در بین کاربران باعث شده تا آن ها بتوانند به راهکارهای کسپرسکی اعتماد و به این نرم‌افزارهای امنیتی برای ارتباطات خود تکیه کنند.

اما برای کاربرانی که همچنان از راهکارهای امنیتی استفاده نمی کنند چطور؟ آنها به هر دلیلی مایل به استفاده از راهکارهای امنیتی نیستند. ما در اینجا هستیم تا بتوانیم دنیا را نجات دهیم. در حال حاضر هم با عرضه نسخه رایگان کسپرسکی می‌توانیم تا حدی زیادی به نجات کاربران جهان سایبری و برقراری امنیت میان آنها کمک کنیم.

۲. هیچ یک از ویژگی های مهم و اساسی در این نسخه رایگان وجود ندارند. علت چیست؟
در حال حاضر بله . این کاملا واضح است که ویژگی‌های نسخه رایگان کسپرسکی با نسخه اینترنت سکیوریتی کسپرسکی قابل مقایسه نخواهد بود. اما با این حال نسخه رایگان کسپرسکی هم شامل ویژگی‌های امنیتی همچون آنتی ویروس فایل، آنتی ویروس ایمیل و آنتی ویروس وب است که در نوع خودش قوی و البته حائذ اهمیت است.

۳. من به تازگی نسخه اینترنت سکیوریتی را خریداری کرده‌ام، حال می‌توانم نسخه ی رایگان را هم داشته باشم؟
درصورتیکه شما نسخه اینترنت سکیوریتی را خریداری کرده‌اید به شما تبریک می‌گوییم. شما یک راهکار امنیتی درجه یک را دارید که از نظر امنیتی قدرت بسیار بالایی دارد. سیستم اینترنت سکیوریتی کسپرسکی هم همانند نسخه رایگان کسپرسکی است با این فرق که در نسخه اینترنت سکوریتی ویژگی‌های اضافی همچون امنیت پرداخت آنلاین (امنیت پول)، پشتیبانی فنی و لایه های امنیتی برای مقابله با بدافزارها وجود دارد.

نسخه رایگان کسپرسکی در واقع حفاظت اساسی و پایه را فراهم می کند. اما این کاملا بدیهی است که سیستم واچر موجود روی نسخه ی اینترنت سکیوریتی کسپرسکی برای مبارزه با بدافزارها و تروجان های ناشناخته قوی تر عمل می کند و مقابله ای متفاوت‌تر دارد. اگر بخواهیم این دو نسخه را با هم مقایسه کنیم اینگونه بیان می کنیم: شما نسخه رایگان کسپرسکی را همانند یک جلیقه ی ضدگلوله در نظر بگیرید و استفاده از اینترنت سکیوریتی کسپرسکی را همانند یک سنگر سنگی. مسلم است که سنگر سنگی از شما در برابر پیشرفته ترین حملات محافظت می‌کند و شما از آن حمله جان سالم به در خواهید برد.

۴. مدت بسیار زیادی است که از آنتی ویروس رایگان دیگری استفاده می‌کنم و تا به حال مشکلی نداشته ام. چه نیازی است که من از آنتی ویروس رایگان کسپرسکی استفاده کنم؟
این را به خوبی می‌دانید که هیچ یک آنتی ویروس‌ها با یکدیگر برابر نیستند. همانطور که قبلا گفتیم آنتی ویروس رایگان کسپرسکی از همان سیستمی که در اینترنت سکیوریتی کسپرسکی به کار رفته است استفاده می‌کند. با توجه به جوایز متعددی که محصولات و راهکارهای امن ما از آزمایشگاه های مستقل دریافت کرده است می توان با قطعیت گفت که هیچ محصول آنتی ویروسی نمی‌تواند با راهکارهای امن ما مقایسه شود.

بنابراین نسخه رایگان کسپرسکی نیازهای شما را فراتر از یک آنتی ویروس رایگان برآورده می کند . این نسخه یک آنتی ویروس تضمین شده با کیفیت بالا است که به صورت رایگان در دسترس عموم قرار گرفته است. البته همانطور که در بالا ذکر کردیم این نسخه هیچ تبلیغات شخص ثالثی را برای شما نمایان نمی‌کند و اطلاعات شما را جمع آوری نخواهد کرد.

۵. چه زمانی نسخه رایگان کسپرسکی در کشور ما قابل دسترس خواهد بود؟
شما می‌توانید دسترسی به این نسخه رایگان را در این مقاله ببینید. با این حال نسخه ی جهانی آنتی ویروس رایگان کسپرسکی هم اکنون به زبان انگلیسی قابل دسترسی است. بنابراین اگر این نسخه برای شما قابل دسترس است که بسیار خب، اگر چنین نیست می توانید برای قابل دسترس شدن آن منتظر بمانید. به زودی تمامی نقاط از سراسر جهان می توانند از این نسخه ی رایگان بهره مند شوند.

۶. نسخه رایگان کسپرسکی تنها برای ویندوز قابل استفاده است. برای مک و اندروید چطور؟
در حقیقت ما آنتی ویروس رایگان کسپرسکی را تنها برای ویندوز منتشر کردیم. با این حال نسخه ی رایگان اینترنت سکیوریتی کسپرسکی برای اندروید در حال حاضر در برخی از زمان‌ها قابل دسترس است و نسخه ی اولیه ی آن رایگان می باشد.

برای مک ما همچنان توصیه می کنیم که کاربران نسخه ی پولی این راهکار امنیتی را تهیه و نصب کنند.
امیدواریم که توانسته باشیم به سوالات شما به طور کامل و شفاف پاسخ بدهیم. حال وقت آن رسیده است که از آنتی ویروس رایگان کسپرسکی لذت ببرید!

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟