هکرها سرورهای پوکمن گو را از کار انداختند !

هکرها سرورهای پوکمن گو را از کار انداختند !

گروه PoodleCorp مسئولیت از کار انداختن سرورهای بازی پوکمن گو از طریق حملات DDOS را بر عهده گرفت.

این گروه با ارسال پیامی در شبکه اجتماعی توییتر تاکید کردند که سرورهای بازی پرطرفدار یاد شده را هک کرده اند.
آنها این فعالیت های هکری را آزمایشی دانسته و می گویند به زودی حملات پردامنه تری را سازمان دهی خواهند کرد. هکرهای PoodleCorp پیش از این به برخی حساب های کاربری پرطرفدار در یوتیوب هم حمله کرده اند.
در جریان حملات موسوم به DDOS ترافیک زیادی بر روی سرورهای یک شرکت ایجاد می شود تا کاربران نتوانند به علت کثرت مراجعات به آنها دسترسی پیدا کنند.
این ترافیک در روز گذشته باعث شد تعداد زیادی از کاربران بازی پوکمن گو در آمریکا و اروپا نتوانند بازی یاد شده را اجرا کنند یا شاهد قفل شدن بازی باشند.
سرورهای بازی پوکمن گو در اوایل ماه جولای و بعد از راه اندازی اولیه هم از دسترس خارج شد؛ البته علت این امر استقبال زیاد از بازی یاد شده بود و نه حملات هکری.

البته بازی پوکمن گو در هفته های اخیر حاشیه های زیادی به وجود آورده است. از جمله این حاشیه ها برخورد خودروی یک مرد با درخت در نیویورک بود. وقتی پلیس از این فرد سوال کرد چرا اتومبیلیش را به درخت کوبیده وی پاسخ داد بازی پوکمن گو حواسش را پرت کرده بود. روز پنج شنبه هفته قبل هم دو مرد در سن دیه گو آمریکا پس از بالا رفتن از یک صخره برای تعقیب شخصیت های این بازی به شدت آسیب دیدند.

 

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟