گوگل برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های اندرویدی کلاس آنلاین برگزار می‌کند

گوگل برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های اندرویدی کلاس آنلاین برگزار می‌کند

به گزارش وب‌سایت theinquirer، شرکت گوگل از برپایی یک دوره آموزشی آنلاین با عنوان «ساخت اپ‌های قابل ارتقا» خبر داده است که قرار است از طریق خدمات آموزش از راه دو اُداسیتی (Odacity) برگزار شود.

این دوره با هدف آموزش توسعه‌دهندگانی برگزار می‌شود که با جاوا و پلت‌فرم ابری Google App Engine کار می‌کنند و قصد دارند برای ابزارهای اندرویدی نرم‌افزار و برنامه بسازند.

توسعه‌دهندگانی که در این دوره آنلاین شرکت می‌کنند می‌بایست یک وبسایت ویژه کنفرانس‌های ویدئویی به سبک وبسایت‌های Meetup یا Eventbrite بسازند و در پایان نیز ویژگی‌ها و قابلیت‌های مورد نظرشان را به آن بیفزایند. 

گوگل توصیه کرده است کسانی در این دوره شرکت کنند که حداقل یک سال تجربه توسعه اپلیکیشن‌های تحت جاوا را داشته باشند. این غول جستجوگر همچنین توصیه کرده است شرکت‌کنندگان از ابزارهای ماوین (Maven) و اکلیپس (Eclipse) در این دوره استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، هزینه شرکت در این دوره آنلاین ماهیانه ۱۵۰ دلار است. شرکت‌کنندگان در این دوره از بازخوردها و راهنمایی‌های کارشناسان گوگل برخوردار خواهند بود. 

کسانی نیز که بخواهند به صورت انفرادی و جداگانه بر روی طرح خود کار کنند، به صورت رایگان به محتوا و منابع آموزشی ارائه شده در این دوره دسترسی خواهند داشت، اما گوگل گواهینامه معتبری که تائیدکننده خاتمه پروژه باشد به آن‌ها اعطا نخواهد کرد.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟