کمپانی Hewlett Packard Enterprise راه حل ذخیره سازی نسل جدید مقرون به صرفه را برای مشاغل کوچک و متوسط اعلام کرد

کمپانی Hewlett Packard Enterprise راه حل ذخیره سازی نسل جدید مقرون به صرفه را برای مشاغل کوچک و متوسط اعلام کرد

نسل بعدی HPE Modular Smart Array -MSA نسل 6 معرفی شد ، که به مشاغل کوچک و متوسط (SMB) کمک می کند تا بر توسعه تجارت خود با ذخیره سازی فلاش ترکیبی سطح پایین تمرکز کنند. راه حلی که عملکرد بهتری را برای کمترین بودجه ارائه می دهد.

 

امروزه هزینه فناوری اطلاعات برای اکثر مشاغل کوچک و متوسط (SMB) محدود است. با HPE MSA ، مشاغل کوچک و متوسط می توانند با استفاده از یک راه حل ذخیره سازی به روز شده ، هزینه ها را با خدمات داده جدید و معماری مدرن بهتر کنترل کنند . HPE MSA همچنین به مشاغل کوچک و متوسط (SMB) اجازه می دهد تا اطمینان حاصل کنند که با ارزش ترین داده های آنها توسط کارمندان از هر مکانی که کار می کنند ، ایمن و به راحتی در دسترس هستند. HPE MSA از طریق سرویس های داده جدید و معماری مدرن خود ، مشتریانی را که مشاغل درخواستی خود را اجرا می کنند – مانند media streaming و آموزش آنلاین  را قادر می سازد تا برنامه های توزیع شده و بارهای کاری خود را به راحتی مدیریت کنند.

HPE MSA برای مشتریانی که به یک راه حل ذخیره سازی مطمئن ، ساده و کم هزینه نیاز دارند که بتواند با حجم کار امروز مطابقت داشته باشد و با رشد عملکرد و ظرفیت آنها مقیاس داشته باشد ، ایده آل است.

 

HPE MSA 2060-2062

 

پیشرفت در معماری HPE MSA  نسل 6 (2060-2062)

به روزرسانی های HPE MSA مزایایی را فراهم می کند که به رفع نیازهای مشاغل کوچک و متوسط (SMB) کمک می کند ، از جمله طبقه بندی خودکار برای دسترسی سریعتر به داده ها و ابزار MSA Health Check که دلایل متداول خرابی را از بین می برد و ادغام با HPE Cloud Volume Backup برای پشتیبان گیری ابری و بایگانی داده ها.

ویژگی های جدید عبارتند از:

  • طبقه بندی به صورت خودکار که با کارایی بهتر و تأخیر کمتر ، راندمان بار کاری را به همراه دارد. این ویژگی در مقایسه با یک پیکربندی فقط در هارد دیسک (HDD) عملکرد تحویل را 2 تا 4 برابر افزایش می دهد و به آرایه امکان می دهد تا با استفاده از تعداد کمی درایو حالت جامد (SSD) به تغییر حجم کار پاسخ دهد. این ویژگی مهم ترین داده ها را به سریعترین زمان منتقل می کند و به مشتریان امکان می دهد تا عملکرد SSD و ظرفیت HDD را بر اساس نیازهای کاری به طور موثرتری به حداکثر برسانند.

 

  • سطح جدیدی از محافظت داده های درون آرایه با MSA Data Protection Plus جدید (MSA DP +). این قابلیت حفاظتی تمام درایوها را پوشش می دهد و HDD بیکار را برای بهبود کارایی و عملکرد کلی سیستم از بین می برد. در صورت خرابی درایو ، MSA DP + سرعت بازسازی را تا 25×2 افزایش می دهد ، به طور چشمگیری زمان بازسازی آرایه را در یک حالت تخریب شده یا آسیب پذیر به حداقل می رساند.

 

  • ابزار بهبود یافته MSA Health Check که دلایل متداول خرابی را از بین می برد. با استفاده از این ابزار ، داده ها نشان می دهد که 76٪ از تماس های پشتیبانی HPE MSA برای مشتریانی که به طور پیشگیرانه از قابلیت بررسی

سلامت MSA استفاده می کنند ، حذف می شود. این ابزار مبتنی بر ابر با جستجوی موارد شناخته شده در سنسور و پیروی از بهترین روش ها ، بهبود تجربه کاربر و به حداکثر رساندن در دسترس بودن ، مدیریت محلی را کاهش می دهد.

 

  • ادغام با HPE Cloud Volumes Backup برای ارائه راهی ساده و ارزان به مشتریان برای محافظت از داده های مبتنی بر cloud ، برای صرفه جویی در هزینه ها ومشاغل کوچک و متوسط  می توانند با استفاده از HPE Recovery Manager Central  بلافاصله پشتیبان گیری از Cloud را با HPE Cloud Volumes Backup بدون تغییر در بارهای پشتیبان ،پشتیبان گیری ابری را شروع کنند.

خدمات ابر پشتیبان HPE Cloud Volumes هم اکنون از طریق HPE GreenLake در دسترس هستند.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟