لوگوی اپل در آیفون 6 روشن می‌شود

لوگوی اپل در آیفون 6 روشن می‌شود

گزارشها حاکی از اینست که لوگوی اپل در پشت آیفون ۶ برای اطلاع‌رسانی تماس‌ها و پیامهای جدید به کاربر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایتنا از ایسنا، به نقل از جی اس ام آرنا، در ماه‌های اخیر روزی نیست که خبر یا شایعه ای درباره آیفون ۶ منتشر نشود.

جدیدترین خبر پیرامون پرچمدار بعدی اپل اینست که این شرکت پشت لوگوی سیب گاز زده در آیفون ۶ لامپی را تعبیه خواهد کرد که در صورت دریافت تماس یا پیام جدید، شروع به چشمک زده می‌کند و اگر کاربر گوشی را برعکس روی میز یا زمین گذاشته باشد، متوجه روشن شدن این چراغ خواهد شد.

پیش از این شاهد روشن شدن لوگوی اپل در لپ تاپ‌های این شرکت بوده‌ایم.

فرضیه طراحی نور پشت لوگوی اپل در آیفون ۶ از تصویر زیر که گفته میشود قاب نهایی طراحی شده برای آیفون ۶ است، نشأت می‌گیرد.

همانطور که می‌دانید در آیفونهای قبلی لوگوی اپل روی قسمت بیرونی قاب گوشی حک می‌شد اما در این قاب منسوب به آیفون ۶، لوگوی اپل از داخل به صورت پلاستیکی طراحی شده است.

این تکه پلاستیکی آن قدر نازک طراحی شده تا نور لامپ تعبیه شده پشت آن توسط کاربر مشاهده شود.

البته به خاطر داشته باشید که ممکن است تمام این مسائل گمانه زنی رسانه‌ای درباره طراحی آیفون ۶ باشد و هیچ کدام صحت نداشته باشد.

چند روز پیش نیز گزارشهایی مبنی بر آغاز تولید آیفون شش در این ماه منتشر ‌شد.

پایگاه تایوانی اکونومیک دیلی نیوز گزارش داد، خبر خوش برای طرفداران آیفون این است که تولید نسخه ۴.۷ اینچی آیفون شش این ماه آغاز می‌شود. این نسخه از آیفون ۶ انتظار می‌رود که اگر محبوب‌تر از آیفون ۵ نشود، محبوبیت آن کمتر از نسخه قبلی نخواهد بود.

براساس تصاویر احتمالی منتشر شده از آیفون ۶ این گوشی دارای لبه‌های گرد و دیگر تغییرات جزیی مربوط به بحث زیبایی است.

تولید نسخه ۵.۵ اینچی این گوشی نیز با نسخه ۴.۷ اینچی فاصله چندانی نخواهد داشت و هفته دوم اوت آغاز می‌شود. بنابراین آغاز تولید دو نسخه آیفون ۶ حدود یک ماه فاصله خواهد داشت.

گزارشها حاکی از این است که شرکت فاکسکان قصد دارد حدود ۱۰۰ هزار کارگر برای تولید محصول جدید اپل استخدام کند. با توجه به سابقه تقاضای بالا برای محصولات جدید اپل استخدام این تعداد کارگر برای تولید این گوشی چندان تعجب آور نیست.

انتظار می‌رود حدود ۱۰ هزار کارگر دیگر توسط شرکت پگاترون برای کمک به تولید این گوشی استخدام شوند.

پیش‌بینی همچنان حاکی از اینست که آیفون ۶ در ماه سپتامبر روزانه بازار شود.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟