دریافت گواهینامه های ایزو 9001، 10002 و 10004 توسط آداک فن آوری مانیا

دریافت گواهینامه های ایزو 9001، 10002 و 10004 توسط آداک فن آوری مانیا

برنامه ریزی تعالی سازمانی و همچنین کنترل و کسب رضایتمندی مشتریان، همواره از مهمترین اصول پیشرفت هر شرکت علاقمند به رشد و توسعه می باشد. دستیابی به این اهداف نیازمند شناسایی، نیازسنجی ، برنامه ریزی و اقدام کارآمد در زمینه های مدیریت، بهبود فرآیندها، منابع انسانی، محیط سازمان، ریسک ها و فرصت ها، رضایتمندی مشتریان و مجموعه ای از عوامل تأثیر گذار برآنها می باشد.

شرکت آداک فن آوری مانیا در همین راستا و پس از تلاش در زمینه بهبود فرآیندهای سازمانی که بستر بسیاری از آنها از مدت ها قبل در شرکت فراهم گردیده بود، در تاریخ هشتم آبان ماه 1396 و پس از ممیزی انجام شده در تاریخ 26 مهر ماه 1396 توسط شرکت توف اینترسرت آلمان، موفق به دریافت گواهینامه های ISO 9001 در مدیریت کیفیت، ISO 10002 در کنترل شکایات مشتریان و ISO 10004 در رضایتمندی مشتریان گردید.

بر همین اساس و بر حسب توصیه های اتخاذ شده از سازمان بین المللی استاندارد ISO ، آداک فن آوری مانیا از این پس و بیش از گذشته خود را ملزم به پیاده سازی خط مشی های ذیل در سازمان می داند:

  • افزایش پاسخگویی به نیازهای مشتریان از طریق افزایش سبد محصولات قابل ارائه
  • افزایش رضایتمندی مشتریان از طریق تمرکز بر خدمات پس از فروش
  • توانمندی سازی پرسنل داخلی از طریق برنامه ریزی منظم آموزشی
  • پاسخگویی و رسیدگی به شکایات به نحو مطلوب و در حداقل زمان ممکن 

امید است با رویکرد بهبود مستمر فعالیت ها به عنوان جزیی از سیستم مدیریت کیفیت، ضمن استقرار همیشگی و رو به تعالی موارد یاد شده، بتوانیم همه ساله شعار مشتری مداری را که همواره از ارکان اساسی فعالیت های سازمان می باشد را در ذهن مخاطبین عزیز شرکت، صرف کنیم.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟