رفع مشکل قطعی سرویس پارس دیتا

رفع مشکل قطعی سرویس پارس دیتا

شرکت آداک فن آوری مانیا، بدین وسیله از کلیه بازدیدکنندگان و مشتریان عزیز سایت خود بایت قطعی سرویس پیش آمده بر روی سرویس های سایت و ایمیل شرکت در تاریخ های 17 و 18 شهریور ماه سال 93، عذرخواهی می نماید.

متأسفانه باید بگوییم اعتماد بیش از حد به برخی از شرکت های صنعت IT که اتفاقاً خیلی هم از خود متشکر به نظر می رسند و ادعای پرچمداری در حوزه کاری خود را دارند، گاهاً باعث ایجاد دردسرهای بزرگ می شود، مصداق بارز این امر مشکل قطعی سرویس های گاه و بی گاه شرکت پارس دیتا می باشد که اتفاقاً سرور سایت شرکت آداک فن آوری مانیا هم در اتاق سرور همین شرکت وجود دارد و مشکل قطعی سرویس پیش آمده در روز گذشته و امروز نیز پیرو مشکلات شرکت فوق بوده است.

جالب است بدانید شرکت فوق در هر مجله مربوط به صنعت کامپیوتر و IT که در ایران خریداری نمایید، تبلیغات دارد و شاید ما نیز ضربه اعتماد بیش از حد به این تبلیغات را خورده ایم.

لذا به عنوان یک شرکت همکار که شاید بیش از هر شرکت دیگری هم بتوانیم زیرساخت ها، مهندسی و متعاقباً مشکلات فنی شرکت فوق را حدس بزنیم، آرزو می کنیم روزی کمی از این هزینه های گزاف تبلیغات را هم صرف کیفیت سرویس های خود کنند.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟