Qget Android HD

Qget Android HD

کیونپ ، برنامه Qget Android HD را برای کاربران موبایل و تبلت اندرویدی جهت دانلود از راه دور و بکاپ گیری بر روی توربو NAS های خود منتشر کرد.

QNAP کیونپ

به تازگی شرکت کیونپ نرم افزار Qget Android HDرا منتشر کرد، این نرم افزار برای کاربران موبایل و تبلت هایی اندرویدی طراحی شده  که به وسیله آن کاربران می توانند با ارتباط با دستگاه توربو NAS خود دانلود های خود را از راه دور مدیریت نموده و به جستجو فایل بپردازند.

نرم افزار Qget Android HD نرم افزاری آسان و کاربردی است برای مدیریت دانلودهای توربو NAS. کاربران می توانند از طریق پروتکلهای BT, HTTP, FTP و Magnet Link به download Station و از طریق مرورگر اینترنت داخلی دانلود اضافه نموده . با امکان BT Search کاربران میتوانند اقدام به پیدا کردن فایلهای تورنت  بنمایند.

به قول آقای ویلی کو مدیر محصول کیونپ ، علاوه بر این، این نرم افزار روش سریع و راحتی برای بررسی و مدیریت دانلود ها  ار راه دور را برای کاربران محیا کرده است.

در هر زمان وقتی کاربران یک فایل ویدئویی جالب را در سایتهای مربوطه پیدا می کنند، میتوانند این ویدئو را با یک کلیک ساده بر روی توربو NAS خود از طریق برنامه HappyGet 2  که در مرکز برنامه های کاربردی کیونپ دستگاه خود موجود است ذخیره کرده و از آن لذت ببرند.

نرم افزار Qget Android HD بر روی نسخه های اندروید با ورژن 4.0 به بالا کار می کند و برای لذت بردن از تمامی امکانات Qget Android HD ، کاربران کیونپ باید نسخه سیستم عامل QTS دستگاه خود را به ورژن 4.0 و یا بالاتر بروز رسانی کرده و برنامه  HappyGet 2 را از مرکز برنامه های کاربردی داخل سیستم عامل دستگاه کیونپ دانلود کنند.

از هم اکنون میتوانید برنامه کاربردی Qget Android HD را از لینک زیر از google play دانلود کنید

 

 

در صورت بروز مشکل در دریافت از Google Play از لینک زیر برای دریافت مستقیم استفاده کنید:

 

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

سوم تیرماه 1403
در رویداد رونمایی از
HPE Synergy نسل یازدهم چه گذشت؟