GLC-SX-MM
Cisco Optics Modules GLC-SX-MM

جی ال سی - اس ایکس - ام ام موجود

P/N : GLC-SX-MM Product Description : GE SFP, LC connector SX transceiver    


P/N : GLC-SX-MM

Product Description : GE SFP, LC connector SX transceiver

این سری از ماژول ها مطابق با استاندارد های IEEE 802.3z می باشند و  تا 50 میکرومتر فیبر مالتی مد را پشتیبانی می کنند . 

GLC-T

موجود

GLC-LH-SM

موجود

SFP-10G-SR

موجود

SFP-10G-LR

موجود

X2-10GB-SR

موجود

X2-10GB-LR

موجود

C3KX-NM-1G

موجود

C3KX-NM-10G

موجود

C3KX-NM-10GT

موجود

C3KX-SM-10G

موجود

C3KX-PWR-350WAC

موجود

C3KX-PWR-715WAC

موجود

C3850-NM-4-1G

موجود

C3850-NM-2-10G

موجود

C3850-NM-4-10G

موجود
  • آدرس دفتر مرکزی: تهران، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، خ فرزان شرقی، پ 33

  • تلفن ویژه: 43672 (9821+) 88193969 (9821+)
  • ایمیل: info@mania-co.com