رونمایی از نسل یازدهم سرورهای HPE

20 شهريور 1402      0 دیدگاه

این مراسم که چهارشنبه هشتم شهریور ماه 1402 در سالن همایش‌های هتل پارسیان استقلال برگزار شد، میزبان بیش از 400 نفر از فعالین این حوزه بود.

رویداد رونمایی از سرور های جدید HPE

گروه شرکت‌های مانیا، به عنوان فعال‌ترین و بروزترین عرضه کننده تجهیزات شبکه و ذخیره‌سازهای پرظرفیت و همچنین زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه IT ، کار خود را در سال 1388 شروع کرد و در حال حاضر با دارا بودن رتبه یک شورای عالی انفورماتیک و داشتن زیر مجموعه‌های مهمی از جمله مانیا سرویس(خدمات پس از فروش)، مجله الکترونیکی چیپست(دنیای تراشه) و ابرمانیا(میز کار مجازی)، پرقدرت به کار خود ادامه می‌دهد.

رویداد رونمایی از سرور های جدید HPE

لذا در جهت معرفی و آشنایی بیشتر مخاطبین این مجموعه با محصولات جدید و بروز خود اقدام به برپایی این رویداد کرد.

ابتدای این رویداد با تیزر نسل یازدهم سرورهای HPE و معرفی قابلیت‌های کلیدی این سرورها شروع شد و بعد از آن، با راهبری جناب آقای آرش سروری به عنوان مجری ادامه پیدا کرد. بعد از خوش آمدگویی و صحبت‌های ابتدایی، نوبت به معرفی قابلیت‌های نسل یازدهم سرورهای HPE رسید که این بخش را سرکار خانم مهرین نظری بر عهده گرفت.

سپس نوبت به بخش اصلی این مراسم یعنی رونمایی از چهار سرور جدید این شرکت با نام‌های HPE ProLiant DL360 Gen11 ،HPE ProLiant DL380 SFF Gen11 ،HPE ProLiant DL380 LFF Gen11 و HPE ProLiant DL560 Gen11 رسید که هر کدام، بعد از پخش ویدیوی مربوطه و همراهی افراد منتخب به ترتیب رونمایی شدند.

بعد از مراسم رونمایی، که مورد استقبال عموم قرار گرفت، جناب آقای میلاد رسولی به عنوان سرپرست فنی مانیا سرویس، پرسش‌های حضار در خصوص این سرورها را پاسخ داد.

حالا نوبت به معرفی HPE Synergy رسید. این بخش را نیز جناب آقای پیمان رضاجویی به عنوان کارشناس ارشد فروش آداک فن آوری مانیا بعد از پخش ویدیوی مربوط به این محصول برعهده گرفت.

بعد از یک وقفه کوتاه و استراحت و بازدید حضار از سرورها، یکی از زیرمجموعه‌های گروه شرکت‌های مانیا به نام ابر مانیا به عنوان میز کار مجازی که خدمات اشتراک گذاری را ارائه می‌دهد معرفی شد. معرفی این بخش را نیز آقایان محمدرضا قلعه نوئی و پیمان ایزدپناه، به عنوان عضو هیئت مدیره و رئیس ابر مانیا بر عهده گرفتند.

و در پایان، پس از شبکه سازی و تعامل بین حضار و کارشناسان فنی و فروش این مجموعه، این رویداد خاتمه پیدا کرد.


به اشتراک بگذارید :

این مراسم که چهارشنبه هشتم شهریور ماه 1402 در سالن همایش‌های هتل پارسیان استقلال برگزار شد، میزبان بیش از 400 نفر از فعالین این حوزه بود.

 

  • آدرس دفتر مرکزی: تهران، بلوار نلسون ماندلا (آفریقا)، خ فرزان شرقی، پ 33

  • تلفن ویژه: 43672 (9821+) 88193969 (9821+)
  • ایمیل: info@mania-co.com